Szkolenia

Szkolenie rozwija kluczowe obszary umiejętności sprzedażowych. Obejmuje praktyczne i efektywne narzędzia niezbędne w pracy skutecznego handlowca realizującego założone plany sprzedażowe, a jednocześnie budującego długotrwałe relacje biznesowe z klientem.  Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników działów zajmujących się obsługą Klienta.

Negocjacje są kluczowym elementem dnia pracy każdego menagera, kupca czy sprzedawcy. Dlatego tak ważne jest aby potrafili negocjować możliwie najlepiej, ponieważ dostają jedynie, to co sobie wynegocjują. Im lepiej się przygotują, zaplanują, opracują argumenty i rozgrają zgodnie z zasadami tym więcej zyskają! Uczestnicy szkolenia poznają podstawy procesu negocjacji, różnice pomiędzy negocjacjami opartymi na rywalizacji, a współpracą budującą owocującą rezultatem WIN/WIN. 

Sprzedaż to kluczowy proces w każdej firmie. Rozwój sił sprzedaży jest zasadniczym krokiem zdobycia i ugruntowania pozycji firmy na rynku. Skutecznie działający zespół handlowy to podstawa istnienia każdej organizacji, która zajmuje się szeroko rozumianą sprzedażą i obsługą klienta. Dobrze zaplanowany rozwój zespołu, poprzez odpowiednie szkolenia sprzedażowe, zawsze przekłada się na lepsze wyniki sprzedaży.

Centrum Szkoleniowe edu4U

Gwarantujemy profesjonalne rozwiązania szkoleniowe, coachingowe oraz eventowe. 

Naszą misją jest skuteczność i kompleksowość oferty. Gwarantujemy rozwój Twojego potencjału oraz Twojej firmy. Jesteśmy dla Ciebie!

Kontakt

Centrum Szkoleniowe edu4U

Oddział Koszalin

ul. Szczecińska 22 p.II

75-135 Koszalin

E-mail: biuro@edu4u.info.pl

Telefon: 515-577- 306 , 515-577- 308

Szukaj