Inne

Cykl treningów pamięci, który ma na celu ukształtowanie postaw, wiedzy, a przede wszystkim – umiejętności pozwalających maksymalizować  szybkość i trwałość zapamiętywania.

Kurs opiera się na założeniu, że uroda jest uzależniona od zdrowia fizycznego i psychicznego. Sposób żywienia nie tylko wpływa na ogólny stan zdrowia organizmu, ale odgrywa ogromną rolę w utrzymaniu prawidłowego stanu skóry, włosów, paznokci, czyli właśnie urody.

Warsztaty dedykowane są dla adeptów sztuki dziennikarskiej, chcących poznać techniki pisania tekstów prasowych i tworzenia materiałów telewizyjnych.  To nieodzowny warsztat każdego adepta dziennikarstwa, chcącego pracować dla profesjonalnych redakcji. 

Kurs skierowany jest do osób zainteresowanych zbudowaniem własnej strony WWW lub potrzebujących zdobyć podstawę wiedzy niezbędnej do wykonywania zawodu front - end developera. Na kurs zapraszamy również osoby, które w ramach pracy zawodowej zarządzają, modyfikują lub tworzą firmową stronę www. 

Centrum Szkoleniowe edu4U

Gwarantujemy profesjonalne rozwiązania szkoleniowe, coachingowe oraz eventowe. 

Naszą misją jest skuteczność i kompleksowość oferty. Gwarantujemy rozwój Twojego potencjału oraz Twojej firmy. Jesteśmy dla Ciebie!

Kontakt

Centrum Szkoleniowe edu4U

Oddział Koszalin

ul. Szczecińska 22 p.II

75-135 Koszalin

E-mail: biuro@edu4u.info.pl

Telefon: 515-577- 306 , 515-577- 308

Szukaj