Inne

Kurs skierowany jest do osób zainteresowanych zbudowaniem własnej strony WWW lub potrzebujących zdobyć podstawę wiedzy niezbędnej do wykonywania zawodu front - end developera. Na kurs zapraszamy również osoby, które w ramach pracy zawodowej zarządzają, modyfikują lub tworzą firmową stronę www. 

Kurs opiera się na założeniu, że uroda jest uzależniona od zdrowia fizycznego i psychicznego. Sposób żywienia nie tylko wpływa na ogólny stan zdrowia organizmu, ale odgrywa ogromną rolę w utrzymaniu prawidłowego stanu skóry, włosów, paznokci, czyli właśnie urody.

Warsztaty dedykowane są dla adeptów sztuki dziennikarskiej, chcących poznać techniki pisania tekstów prasowych i tworzenia materiałów telewizyjnych.  To nieodzowny warsztat każdego adepta dziennikarstwa, chcącego pracować dla profesjonalnych redakcji. 

Cykl treningów pamięci, który ma na celu ukształtowanie postaw, wiedzy, a przede wszystkim – umiejętności pozwalających maksymalizować  szybkość i trwałość zapamiętywania.

Centrum Szkoleniowe edu4U

Gwarantujemy profesjonalne rozwiązania szkoleniowe, coachingowe oraz eventowe. 

Naszą misją jest skuteczność i kompleksowość oferty. Gwarantujemy rozwój Twojego potencjału oraz Twojej firmy. Jesteśmy dla Ciebie!

Kontakt

Centrum Szkoleniowe edu4U

ul. Morska 4b

75-614 Koszalin

E-mail: biuro@edu4u.info.pl

Telefon: 515-577- 306 , 515-577- 308

Szukaj