Rozwojowe

Każdy z nas odczuwa tremę przed wystąpieniem publicznym,  natomiast sztuką jest przekuć tremę paraliżującą w atut – w czynnik motywujący do działania. Szkolenie prowadzone w formie warsztatowej ma na celu wykształcenie przez uczestników praktycznych umiejętności związanych z wygłaszaniem prezentacji publicznych.

Gesty, ruchy ciała, mimika, postawa i ukierunkowanie ciała, ruchy oczu. Poprawnie odczytując wszystkie gesty naszego odbiorcy już od początku będziemy w stanie określić typ, charakter oraz nastawienie naszego klienta w stosunku do naszej osoby lub przedstawionej oferty.

Szkolenie The Sretch Experience Tima Andrews’a na świecie cieszy się ogromną popularnością i uznaniem z uwagi na jego niepowtarzalność i skuteczność. Jest to wyjątkowe szkolenie dla każdego, kto prowadzi szkolenia, spotkania biznesowe bądź pracuje występując przed daną grupą odbiorców.

Centrum Szkoleniowe edu4U

Gwarantujemy profesjonalne rozwiązania szkoleniowe, coachingowe oraz eventowe. 

Naszą misją jest skuteczność i kompleksowość oferty. Gwarantujemy rozwój Twojego potencjału oraz Twojej firmy. Jesteśmy dla Ciebie!

Kontakt

Centrum Szkoleniowe edu4U

Oddział Koszalin

ul. Szczecińska 22 p.II

75-135 Koszalin

E-mail: biuro@edu4u.info.pl

Telefon: 515-577- 306 , 515-577- 308

Szukaj