Rozwojowe

Szkolenie The Sretch Experience Tima Andrews’a na świecie cieszy się ogromną popularnością i uznaniem z uwagi na jego niepowtarzalność i skuteczność. Jest to wyjątkowe szkolenie dla każdego, kto prowadzi szkolenia, spotkania biznesowe bądź pracuje występując przed daną grupą odbiorców.

Gesty, ruchy ciała, mimika, postawa i ukierunkowanie ciała, ruchy oczu. Poprawnie odczytując wszystkie gesty naszego odbiorcy już od początku będziemy w stanie określić typ, charakter oraz nastawienie naszego klienta w stosunku do naszej osoby lub przedstawionej oferty.

Każdy z nas odczuwa tremę przed wystąpieniem publicznym,  natomiast sztuką jest przekuć tremę paraliżującą w atut – w czynnik motywujący do działania. Szkolenie prowadzone w formie warsztatowej ma na celu wykształcenie przez uczestników praktycznych umiejętności związanych z wygłaszaniem prezentacji publicznych.

Centrum Szkoleniowe edu4U

Gwarantujemy profesjonalne rozwiązania szkoleniowe, coachingowe oraz eventowe. 

Naszą misją jest skuteczność i kompleksowość oferty. Gwarantujemy rozwój Twojego potencjału oraz Twojej firmy. Jesteśmy dla Ciebie!

Kontakt

Centrum Szkoleniowe edu4U

Oddział Koszalin

ul. Szczecińska 22 p.II

75-135 Koszalin

E-mail: biuro@edu4u.info.pl

Telefon: 515-577- 306 , 515-577- 308

Szukaj