Specjalistyczne

Oferujemy szeroki zakres szkoleń z tematyki prawa pracy dotyczących aktualizacji wiedzy z aktualnie obowiązujących przepisów, podstaw prawa oraz wybranych aspektów. Naszymi wykładowcami są doświadczeni praktycy.

Kurs skierowany jest do osób wykonujących czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej w zakładach pracy oraz przygotowanie ich do realizacji zadań mających zapewnić ochronę życia, zdrowia i mienia przed pożarem. klęską żywiołową lub innymi miejscowymi zagrożeniami. 

Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatów obejmuje zagadnienia związane  z ubezpieczeniami społecznymi. W trakcie szkoleń poruszane będą kwestie związane ze składkami na ZUS, zasiłkami z ZUS w razie choroby lub macierzyństwa.

 Lubisz pływać? Szukasz ciekawej pracy? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie!

Kurs Instruktora Pływania przygotowuje kursantów do pracy m.in. w: związkach sportowych, ośrodkach sportu i rekreacji, ośrodkach kultury, różnego rodzaju klubach sportowych i rekreacyjnych, a także klubach komercyjnych.

Centrum Szkoleniowe edu4U

Gwarantujemy profesjonalne rozwiązania szkoleniowe, coachingowe oraz eventowe. 

Naszą misją jest skuteczność i kompleksowość oferty. Gwarantujemy rozwój Twojego potencjału oraz Twojej firmy. Jesteśmy dla Ciebie!

Kontakt

Centrum Szkoleniowe edu4U

ul. Morska 4b

75-614 Koszalin

E-mail: biuro@edu4u.info.pl

Telefon: 515-577- 306 , 515-577- 308

Szukaj