Aktualności

Sukces przedsiębiorcy, to wykwalifikowana kadra. Kursy z dofinansowaniem 100% lub 80%. 

 

Poznaj naszą ofertę! 

 

 

Dla firm i ich pracowników wysokość dofinansowania może wynieść od 50% do 80%. Program wsparcia nie obejmie województw mazowieckiego i pomorskiego.

Przedsiębiorcy i ich pracownicy, którzy kwalifikują się do otrzymania wsparcia mogą "na start" liczyć na 50% dofinansowania do szkoleń.

 

Na uzyskanie dofinansowania w wysokości 80% będą mogli natomiast liczyć te podmioty, które spełniają choć jeden z poniższych warunków:

  • mają status mikro lub małego przedsiębiorcy;
  • prowadzą działalność, która przyczynia się do rozwoju inteligentnych specjalizacji województwa (np. może to być ekonomia wody, meblarstwo czy żywność wysokiej jakości);
  • obejmują usługami rozwojowymi w pierwszej kolejności swoich pracowników, którzy ukończyli 50 rok życia lub posiadają niskie kwalifikacje;
  • prowadzą przedsiębiorstwo wysokiego wzrostu - ma to miejsce w przypadku, gdy firma odnotowała wzrost przychodów ze sprzedaży lub zatrudnienia na poziomie większym niż 20% średniorocznie w okresie trzech kolejnych lat;
  • chcą skorzystać z usługi rozwojowej, która prowadzi do zdobycia kwalifikacji lub walidacji, o których mówi art. 2 ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji.

 

Ścieżka pozyskania dotacji z BUR dla pracowników z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na szkolenia w naszym Centrum. 

 

1. FORMULARZ Należy wypełnić, wysłać za pomocą maila lub dostarczyć osobiście do Operatora formularz zgłoszeniowy wraz z niezbędnymi załącznikami (dostępny na stronie internetowej Operatora Podmiotowego Systemu Finansowania – PSF - w danym województwie).

2. UMOWA Po pozytywnym rozpatrzeniu dokumentacji następuje podpisanie umowy z Operatorem, który rezerwuje dla przedsiębiorcy określoną pulę środków na dany okres czasu (przeważnie 6 miesięcy).

3. BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH (BUR) Przedsiębiorca poszukuje i wybiera odpowiednie szkolenia EMT-Systems w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) tutaj:

 4. USŁUGA SZKOLENIOWA Realizacja usługi rozwojowej na rzecz przedsiębiorcy/ pracowników.

5. OCENA SZKOLENIA W BUR Po zakończeniu każda usługa rozwojowa musi zostać oceniona zarówno przez pracodawcę, jak i skierowanego przez niego pracownika za pomocą elektronicznej ankiety dostępnej w BUR. BRAK WYPEŁNIONEJ ANKIETY UNIEMOŻLIWIA OTRZYMANIE DOFINANSOWANIA!!!!

6. PŁATNOŚĆ Firma szkoleniowa wystawia fakturę za zrealizowaną usługę, którą przedsiębiorca przekazuje Operatorowi, a ten dokonuje płatności.

Lista operatorów

 

Jeżeli interesują Państwa usługi szkoleniowe, nie znajdujące się obecnie na liście BUR, prosimy o kontakt, zaktualizujemy wykaz o pożądane szkolenia.

Pomagamy przy formalnościach!

 Zadzwoń tel. 515-577-306 bądź napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

Kontakt

ul. Aleja Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

E-mail: biuro@edu4u.info.pl

Telefon: 515-577- 306

Szukaj